استفاده از موادچینی باعث بی کیفیت شدن کالاهای داخلی می شود

استناندار آذربایجان شرقی گفت : تعرفه واردات و صادرات باید به گونه ای باشد که از مواد اولیه چینی برای تولید کالاهای داخلی استفاده نشود چرا که بی کیفیت بودن کالای تولیدی عدم حمایت مردم را در پی خواهد داشت.

به گزارش سهیل موزیک ، مجید خدابخش عصر  امروز در نشست فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی وبا حضور رئیس دفتر رئیس جمهور ، گفت : کیفیت محصولات به تعرفه واردات بستگی دارد تعرفه باید به گونه ای باشد که مواد اولیه خارجی مرغوب استفاده کنیم در غیر این صورت استفاده از مواد اولیه چینی باعث بی کیفیت شدن محصول نهایی و در نتیجه عدم حمایت مردم از آن می شود .

وی با بیان اینکه برای بهبود اوضاع کسب و کار باید توجه ویژه‌ای به قوانین شود گفت : اگر به برخی از قوانین دقت داشته و آنها را درست اجرا کنیم از نتیجه مطلوبی در اقتصاد برخوردار خواهیم شد .

در ادامه، نعمت زاده، رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» در نشست فعالان اقتصادی افزود: برای تبریز ۲۰۱۸به عنوان پایتخت گردشگری کشور های اسلامی تبلیغات کافی و مناسب انجام نگرفت و این نیز جای تاسف دارد .

وی خطاب به فعالان اقتصادی و مسئولان استان بیان کرد: به جای اینکه مانع تبلیغات و معرفی شهر تبریز توسط افراد بشوید باید مردم را برای همکاری دراین امر تشویق کنید .

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.