مشکلات اقتصادی کشور به دست خودمان قابل حل است

جانشین سپاه عاشورا با تاکید بر ترویج روحیه خودباوری در میان آحاد مردم، گفت: باید توجه داشت که غفلت از خوداتکایی همواره فقر، فلاکت و بدبختی به بار می آورد.

به گزارش سهیل موزیک، سردار سرتیپ دوم‌ اصغر عباسقلیزاده جانشین سپاه عاشورا در مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر در بین کارگران بسیجی گفت: از پیروزی انقلاب اسلامی چون کشور به توان و قدرت جوانان خود اعتماد داشت، شاهد پیشرفت های فراوان‌ در تمامی زمینه های دانشگاهی، صنعتی و … بودیم.

وی افزود: در چند سال اخیر توان داخلی کشور فراموش شده و‌ توجه عمده دولت معطوف به سیاست های خارجی شده است.

عباسقلیزاده ادامه داد: برای توسعه اقتصادی کشور نباید به بیگانگان دل بست و با کم توجهی به توانمندی های داخلی جوانان برای رفع مشکلات چشم به بیرون از مرزها داشت.

وی با بیان اینکه در کشور بیش از ۲۰ هزار کارگاه، تعطیل یا در آستانه تعطیلی و رکود کامل هستند، خاطر نشان کرد: این در حالی است که  مجوز واردات بیش از ۳۶ هزار قلم کالا صادر شده است،  پدیده شوم قاچاق نیز  اقتصاد کشور را به شدت تهدید می کند

وی در ادامه خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری بیش از ۲۵ سال است که بر مسئله اقتصاد مقاومتی تاکید دارند، و کشور برای اینکه بتواند بر رکود موجود در عرصه اقتصادی کشور چیره شود، باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه خود قرار دهد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.