وضعیت کنونی کشور برازنده جامعه ایرانی نیست

نائب رییس مجلس شوراس اسلامی گفت: مشکل ما درکشور این است که نمی توانیم مشکلات و مسئله هارا درک کنیم و درمقایل برای آن چاره ای بیاندیشیم ،هرکسی برای خود سازی می زند و نتیجه این می‌شود که به وضعیت کنونی برسیم.

به گزارش سهیل موزیک ، مسعود پزشکیان ظهر امروز در همایش گرامیداشت روز شورا با اشاره به اهمیت شورا در بهبود وضعیت اجتماع گفت: با مشورت همدیگر میتوانیم برای بهبود اوضاع کشور تلاش کنیم، کسی که با دیگران مشورت می کند یعنی در عقل با آنها مشارکت کرده است و به نتیجه خوبی دست خواهد یافت.

وی افزود: متاسفانه ما برای انجام کارها از هیچ مشاوره ای کمک نمی گیریم و هرطوری که خودمان صلاح می دانیم پیش می رویم و درنهایت به نتیجه ای دست نمی یابیم .

وی خاطرنشان کرد :در زمان دانشجویی هرچند که  پول، پست، مقام  نداشتیم، زمین و زمان را به هم می ریختیم  و تلاش می‌کردیم، حالا که بالا آمده‌ایم  و به مقام دست یافته ایم نمی توانیممشکلی  حل کنیم.

این مقام مسئول گفت : نمی‌گویم با تمام وجود کار کنیم اگر فقط یک دهم از توانمان را صرف کنیم ، کارها حل می‌شود و اوضاع بهبود می یابد .

پزشکیان تصریح کرد : مقصر بروز مشکلات درجامعه  ما مسئولان هستیم اما  دنبال مقصر می‌گردیم، اگر این تصور را در ذهن داشته باشیم  که خداوند ما را خلق کرده تا بهترین کارها را انجام دهیم، دانشگاه و جاده‌مان را هم درست می‌کنیم.

وی اذعان داشت: هرکس به دنبال منیت خودش است، کسی که با دیگران مشورت نکند و به رأی خود عمل نماید، هلاک می‌شود.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید راه درست را در جامعه اقامه کنیم، ادامه داد: راه راست راهی نیست که در آن هم بیکاری، فساد و رانت باشد و هم نماز و روزه اقامه شود ، راه راست، راهی ست که با استعانت الهی با بیکاری، فساد و رانت مقابله گردد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.