المپیاد ورزشی محلات تبریز گشایش یافت

نخستین المپیاد ورزشی محلات تبریز با روشن کردن مشعل و حرکت آن از ساختمان مرکزی شهرداری تبریز تا سازمان ورزش شهرداری آغاز شد.

به گزارش سهیل موزیک، آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی محلات تبریز سه شنبه با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی کلان شهر تبریز، مسوولان شهرداری این شهر و وررزشکاران ملی و بین المللی برگزار شد.
مشعل المپیاد ورزشی محلات تبریز نیز توسط لیدا فریمان، قهرمان تیراندازی کشورمان، به محل از قبل تعیین شده خود در گوشه میدان فوتبال سازمان ورزش منتقل شد؛ آتش مشعل این المپیاد نیز توسط عظیم قیچی ساز، اسطوره هیمالیانوردی ایران، روشن شد.
در آیین گشایش نخستین المپیاد ورزشی محلات تبریز همچنین تیم های حاضر در این مراسم لباس های ورزشی اهدایی از طرف سازمان ورزش را تحویل گرفتند.
در انتهای این آیین تماشایی و دیدنی، تعدادی از موتورسواران هیات اتومبیلرانی و موتورسواری آذربایجان شرقی رژه رفتند و برنامه آتش بازی و نورافشانی انجام گرفت.
نخستین المپیاد ورزشی محلات تبریز با حضور ٢۵١ تیم فوتسال در ماه مبارک رمضان، هر شب بعد از افطار در سالن های ورزشی شهرداری تبریز برگزارمی شود.
این مسابقات بعد از ماه رمضان نیز در ورزش های محلی همچون زو، ‌طناب کشی، ‌هفت سنگ، مچ اندازی، ‌والیبال و بسکتبال در بخش آقایان و بانوان ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.