به نظرم استقلال بازی قابل قبولی انجام داد و اسیر بدشانسی شد. از قول من بنویسد روزبه چشمی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در بازی با ذوب آهن بود و فقط روی یک اتفاق فوتبالی مرتکب اشتباه شد که من یقین دارم او با بازی خوبش در ورزشگاه آزادی در دیدار برگشت همه چیز را جبران خواهد کرد.

وی افزود: در بازی با ذوب آهن حداقل چهار موقعیت صددرصد گل داشتیم و می توانستیم گل بزنیم که درخشش دروازه بان ذوب آهن مانع از این اتفاق شد. من مطمئن هستم تیم ما توانایی جبران نتیجه بازی رفت را دارد و می تواند با زدن دو گل صعود کند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد: من یقین دارم در بازی برگشت ذوب آهن را می بریم و این یعنی پیمودن ۵۰ درصد دیگر راه قهرمانی در آسیا. به تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم خسته نباشید می گویم و امیدوارم در ورزشگاه آزادی جشن صعود را بگیریم.

زمانی در خصوص اینکه ماجرای پیغام های شفر به سیدرضا افتخاری در کنفرانس های قبل و بعد از بازی با ذوب آهن چیست که او مرتب می گوید جنگندگی بازیکنانم پیامی برای مدیرعامل است، گفت: من نمی دانم قضیه چیست و باید آن را بررسی کنم ولی من بازی را دیدم و انصافاً تمامی بازیکنان عملکرد بسیار خوبی داشتند. دقیقه آخر هم یک پنالتی اتفاق افتاد و این موضوع چیزی از ارزش های بازیکنان استقلال کم نمی کند. مهدی رحمتی با درخشش خود در بازی با ذوب آهن یکی از بهترین بازیکنان تیم استقلال بودکه من به او هم خسته نباشید می گویم. امیدوارم با این همدلی و صفا و صمیمیتی که در تیم وجود دارد هفته آینده همه در کنار هم جشن صعود را در ورزشگاه بگیریم.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.