جهانبخش تا پیش از بازی های هفته پایانی ۱۸ گله و ووت وقورست ۱۶ گله بود اما امروز در دیدار برابر زووله، ستاره ایرانی آلکمار هت تریک کرد و به آقای گلی رسید و هم تیمی او با زدن دو گل در جایگاه سوم برترین گلزنان لیگ اردیویسه قرار گرفت.

وقورست در دومین سال حضور در آلکمار کاپیتان این تیم محسوب می شود، در بازی امروز دو گل در دقایق ۷۶ و ۷۷ برابر زووله به ثمر رساند تا مثل جهانبخش دبل کند، تعداد گل های خود را به عدد ۱۸ افزایش دهد و اختلاف گل هایش با جهانبخش را به دو گل برساند ولی پس از آن فرصت گلزنی برای او به وجود نیامد تا در نهایت ستاره ایرانی یک گل دیگر بزند و آقای گلی اش را قطعی کند.

عصبانیت کاپیتان آلکمار از جهانبخش!

کاپیتان آلکمار بعد از دو گلی که زد، در دقیقه ۷۸ هم در موقعیت خوبی مقابل دروازه زووله قرار گرفت ولی جهانبخش به این بازیکن پاس نداد و از زاویه بسته شوت بی ثمری به اوت زد که این تک روی مهاجم ایرانی، صدای هم تیمی اش را درآورد و موجب اعتراض او شد.

جهانبخش که نمی خواست آقای گلی لیگ اردیویسه را از دست دهد، دقایقی بعد از این اتفاق مجددا در فرصت مشابهی برای گلزنی قرار گرفت اما مجددا به وقورست پاس نداد و شوت بی ثمر دیگری زد تا این بار کاپیتان آلکمار اعتراض زیادتری به مهاجم ایرانی داشته باشد و بر سر او فریاد بزند.

در نهایت وقورست با دو گلی که مقابل زووله زد، با ۱۸ گل و قرار گرفتن در رده سوم برترین گلزنان لیگ اردیویسه فصل را به پایان برد و همچنین یک گل زیادتر نسبت به فصل گذشته به ثمر رساند.

عصبانیت کاپیتان آلکمار از جهانبخش!

وقورست که در پایان بازی عصبانیتش فروکش کرده بود، در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود دیگر از جهانبخش ناراحت نیست و آقای گلی لیگ را به او تبریک گفته است.

ضمن اینکه همانند جهانبخش، وقورست هم عنوان کرد فصل آینده در آلکمار نخواهد ماند و به دنبال پیشرفت زیادتر در تیم جدیدی است؛ همچنین فن دن بروم، سرمربی آلکمار هم بعد از بازی با زووله تاکید کرد جهانبخش و وقورست از این تیم جدا خواهند شد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.