نمایش‌های تبلیغاتی اسراییل علیه ایران کار به‌جایی نخواهد برد / حمایت از کارگران زمینه تحقق شعار سال

نماینده ولی فقیه در استان گفت: نمایش های تبلیغاتی اسراییل علیه ایران کار بجایی نخواهد برد.

به گزارش سهیل موزیک، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان ضمن بیان مطلب فوق در خطبه های نماز جمعه تبریز گفت: نمایش تبلیغاتی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، با نشان دادن قفسه ای از پرونده ها مدعی شد ایران با وجود تعهدات بین المللی بطور پنهانی در حال ساخت کلاهک هسته ای است.
وی ادامه داد: تمامی این طراحی ها حکایت از یک نمایش اسنت که رژیم صهیونیستی با این کار در صدد ایجاد جنگ روانی است و‌هیچ شکی در آن وجود ندارد.
امام جمعه تبریز خاطر نشان مرد: لازم است در این خصوص به چند نکته توجه شود و آن اینکه مسایل مطرح شده توسط نخست وزیر اسراییل غاصب جدید نبوده و همه آنها در زمان توافق ایران در برجام حل و فصل شده بود.
وی خاطر نشان کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی از زمان توافق برجام تا کنون بیش از ۱۰ بار به پایبندی ایران به توافق هسته ای تاکید نموده است.
آل هاشم ادامه داد: نمایش تبلیغاتی اسراییل بیشتر از اینکه برای ایران باشد دارای فضای تبلیغاتی داخلی است، چراکه نخست وزیر اسراییل در فضای داخلی محبوبیت ندارد و تلاش میکند قدری از فشارهای داخلی بکاهد.
وی خاطرنشان کرد: این قبیل اقدامات را باید در چارچوب بزرگتری تحلیل کنیم که هم پیمانی امریکا و اسراییل تلاش دارند از هر فرصتی برای دشمنی با ایران استفاده کنند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکاقدام نخست وزیر رژیم صهیونیستی با توجه به نزدیک تر شدن به فرصت تصمیم رییس جمهور امریکا در مورد برجام نمایشی بیش نیست عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران بنا به دلایل اسلامی و شرعی و فتوای صریح مقام معظم رهبری مبنی بر حرمت انسان ها، هیچگاه از سلاح های کشتار جمعی استفاده نخواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه همچنین با اشاره به روز جهانی کارگر گفت: کسانی که به تولید رونق میدهند کارگران هستند.
وی افزود: تلاش کارگران باعث ‌رونق اقتصاد کشور می شود.
وی با بیان اینکه حمایت از کارگران زمینه تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است، خاطر نشان کرد: در کارخانجات مدیران باید به نیروی انسانی توجه ویژه داشته باشند و
برای تشویق و ایجاد انگیزه در بین کارگران باید برنامه ریزی شود.
امام جمعه تبریز همچنین افزود: روز نیمه شعبان روز سربازان گمنام امام زمام بود و از فعالان و زحمتکشان اداره کل اطلاعات استان و سربازان گمنام امام زمان تشکر می کنیم.
وی اشاره به روز معلم و با بیان اینکه معلمان رسالت آینده سازی ایران اسلامی را برعهده دارند، خاطر نشان کرد: معلم رکن اصلی توسعه اجتماعی و فرهنگی قلمداد می شود.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه سخنان خود افزود: ایام نیمه شعبان و ولادت با سعادت امام زمان (عج) گذشت، و من از تمام مردم غیرتمند آذربایجان و مردم شریف تبریز تشکر میکنم که امسال نسبت به سال های گذشته در تزیین و آذین بندی شهر تلاش کردند.
وی با بیان اینکه از حد مطلوب فاصله زیادی داریم خاطر نشان کرد: مردم و بازاریان امسال برای گرامیداشت پر رونق ایام نیمه شعبان تلاش زیادی انجام دادند.
آل هاشم خاطر نشان کرد: منتظران عصر غیبت وظیفه دارند فرهنگ انتظار را در جامعه ترویج دهند و آن را زنده نگه دارند.
وی ادامه داد: فرهنگ‌انتظار همیشه در تفکر شیعیان فرهنگی متعالی و مبتنی بر ارزش های دینی بوده و‌خواهد بود.
امام جمعه تبریز با اعلام اینکه در دوران غیبت امام، شعیان وظایفی سنگین دارند که بارفتار صحیح زمینه ظهور امام‌زمان را فراهم کنند عنوان کرد: ذکر بیان خصوصیات و ‌ویژگی های امام زمان، گرامی داشتن کرامات و فضایل امام زمان در میان منتظران ظهور و ترویج انتظار و دعا برای تعجیل در فرج امام زمان از مهم‌ترین وظایف شیعه در زمان غیبت امام زمان (عج) است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.