در دیدار روز چهارشنبه ی ایران و اسپانیا تک گل دیه گو کاستا کافی بود تا لاروخا در کازان آرنا جمع امتیازهای خود را به عدد ۴ برساند و درحالیکه یک بازی دیگر از مرحله ی گروهی در پیش دارد، در کنار پرتغال صدرنشین گروه B باشد.

لاروخا در بازی آخر خود در این گروه روز دوشنبه به مصاف مراکش خواهد رفت و حالا بخت بسیار زیادی برای صعود از مرحله ی گروهی دارد. هیرو در مصاحبه ی خود می گوید بازی با ایران نشان داد که بازی در این تورنمنت چقدر دشوار خواهد بود.

هیرو می گوید ” در جام جهانی هیچکس راحت پیروز نمی شود. پیروزی مقابل ایران همانقدر که انتظار داشتیم سخت بود. وقتی بازی بارها و بارها متوقف می شود، بازگشتن به ریتم و ضرباهنگ مناسب برای تیم دشوار می شود. ما بعد از پایان نیمه ی اول بعضی نکات را اصلاح کردیم و بعد از گلی که به ثمر رساندیم، بهتر شدیم “

کمتر کسی انتظار داشت رقابت در گروه B جام جهانی تا این حد نزدیک باشد. ولی ایران به رهبری کارلوس کیروش روز چهارشنبه در بخش اعظم بازی، لاروخا را آزار داد تا ثابت کند رقابت در این گروه تنها به کشمکش دو غول اسپانیا و پرتغال خلاصه نخواهد شد. از این گروه ایران، اسپانیا و پرتغال همچنان برای صعود به مرحله ی دوم شانس دارند و هیرو در مصاحبه ی خود می گوید این نشان دهنده ی قدرت جام جهانی روسیه است.

هیرو می گوید ” در این جام همترازی تیم ها در بالاترین سطح است. ایران تیمی است بزرگ با ایده های روشن. کیروش هفت سال است با تیمش کار کرده و بازی در مقابل آنها برای هیچ تیمی ساده نخواهد بود “

اسپانیا در آخرین بازی گروهی خود به مصاف مراکش می رود. لاروخا پیش از این به صورت رسمی تنها دو بار، آن هم در جام جهانی ۱۹۶۲ به مصاف مراکش رفته و هر دو بار بر تیم آفریقایی پیروز شده است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.