چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ – ۰۸:۱۸

علی لطیفی

تهران (سهیل موزیک) – مهاجم تیم ملی ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ حضور مهاجم‌هایی مانند سردار آزمون، رضا قوچان نژاد و کریم انصاری‌فرد را نقطه قوت تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌داند.

علی لطیفی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه در گفت‌وگو با سهیل موزیک درباره بازیکنانی که قرار است در پست مهاجم برای تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ به میدان بروند،گفت: به نظرم نقطه قوت تیم ملی ایران در این دوره از جام جهانی بازیکنانی هستند که در پست مهاجم قرار گرفته‌اند. در این دوره ما تعدد فوروارد داریم و به همین خاطر کی‌روش به اجبار کریم انصاری‌فرد را به خط عقب برده و سبک بازی تیم ملی در این سه بازی مرحله گروهی به طور حتم دفاعی است.

وی ادامه داد: بیشترین نیروی انسانی تیم ملی در خط حمله است به همین دلیل مهاجم توانمندی مانند کاوه رضایی با کیفیت بازی خوبی که دارد از لیست تیم ملی خط می‌خورد.

بازیکن استقلال در سال‌های پایانی دهه ۱۳۷۰ درباره غایبان بزرگ تیم ملی در هر پست اظهار کرد: به اعتقاد من در پست مهاجم جای کاوه رضایی خالی است و وریا غفوری و سید جلال حسینی هم دو بازیکنی هستند که باید در کنار تیم ملی در جام جهانی حضور داشتند و از این دو بازیکن به عنوان غایبان بزرگ تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ باید یاد کنیم.

سرمربی تیم اکسین البرز درباره سیستم احتمالی بازی تیم ملی در جام جهانی گفت: ما امسال در جام جهانی واقعاً حریفان سرسختی داریم. سبک بازی حریفان ما یعنی مراکش، اسپانیا و پرتغال سخت است و من فکر می‌کنم امسال هم مانند جام جهانی گذشته کی روش کار دفاعی را انتخاب کند و بر اساس آن بازی کنند.

لطیفی در پایان درباره اینکه کدام بازیکن در پست مهاجم کارایی بیشتری خواهند داشت، اظهار کرد: از بین بازیکنانی که در لیست تیم ملی ایران در پست مهاجم قرار دارند به نظرم سردار آزمون مهاجم نوک خواهد بود و کارایی بیشتری خواهد داشت، البته در کنار سردار ما رضا قوچان نژاد و کریم انصاری‌فرد را هم داریم.

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.