عصر روز چهارشنبه بود که خبری در رسانه ها درخصوص دستگیری یکی از خوانندگان پاپ کشور گوش به گوش چرخید.براساس اطلاعات اولیه مشخص شده بود «س.ح» یکی از خوانندگان پاپ با شکایت چند دختر جوان به اتهام اغفال و وعده های دروغ بازداشت شده است.

حالا سرهنگ علی ولی پور گودرزی جزئیات زیادتری از این پرونده را منتشر کرده است.

وی در توضیح این خبر اعلام کرد: در تاریخ ۲۰ تیر و در پی طرح شکایت خانمی جوان در شعبه هشتم دادگاه کیفری با موضوع آزار و اذیت جنسی، پرونده ای در این خصوص تشکیل و برای تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

خانم جوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: بنده در شبکه اجتماعی اسکوت (scoot) با شخصی به نام سعید آشنا شدم. او ادعا کرد که فردی سرشناس در زمینه خوانندگی و آهنگ سازی است و آثار [ هنری ] وی نیز در سایت های مختلف وجود دارد.

دختر جوان ادامه داد: همچنین این شخص فیلم ها و عکس هایی را که با برخی بازیگران و خوانندگان معروف و سرشناس گرفته بود، برایم فرستاد و مدعی شد که به من علاقه مند شده است و قصد دارد با من ازدواج کند و با این ترفند و حیله از من درخواست کرد تا همدیگر را ملاقات کنیم. سعید حتی به من گفت که به برنامه تلویزیونی …. [ با مجری گری یکی از بازیگران مطرح و سرشناس ] نیز دعوت شده است و برای من بارها پیامک هایی ارسال می کرد با این مضمون که وی ( سعید ) برنامه اجرای کنسرت دارد.

شاکی پرونده در خصوص نحوه ملاقات خود با سعید نیز به کارآگاهان گفت: زمانی که به اصرار سعید با یکدیگر قرار ملاقات گذاشتیم، وی به این بهانه که فردی معروف است و دشمنانش به دنبال بدنام کردن وی هستند و اگر او با هر خانمی مشاهده و تصویری از او تهیه و منتشر شود ، برایش گران تمام خواهد شد و حتی امکان ممنوعیت کاری وی نیز وجود دارد، مرا راضی کرد تا به منزل شخصی اش در منطقه دربند بروم.

سعید حتی وعده داد که در این ملاقات حضوری مرا به تعدادی از هنرمندان برای تهیه شغلی مناسب [ در دنیای هنر ] معرفی خواهد کرد.

در نهایت در روز ۲۶ خرداد، سعید برای من یک خودروی دربست فرستاد و من به منزل وی در منطقه دربند رفتم.

شاکی پرونده در خصوص اخاذی صورت گرفته توسط سعید نیز به کارآگاهان گفت: سعید مدعی شده بود که از بنده فیلم و عکس تهیه کرده و اگر به او پول پرداخت نکنم آبروی مرا خواهد برد و من به ناچار در چندین نوبت به او چندین میلیون تومان پرداخت کردم تا این که متوجه شدم  گویا خانم های دیگری نیز هستند که دقیقا اتفاقی مشابه من برای آن ها افتاده است و از ترس آبرو تاکنون شکایتی نکرده اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه این خبر بیان کرد: با شناسایی هویت دقیق سعید (متولد ۱۳۶۸) ، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل سکونت زندگی مجردی وی در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در منطقه دربند ، در روز ۲۳ تیرماه اقدام به دستگیری و انتقال متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند.

سعید در اظهارات اولیه منکر هرگونه آزار و اذیت جنسی شاکیه شد اما در ادامه تحقیقات به صراحت به ارتکاب جرم اعتراف کرد.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی با اشاره به شناسایی چند شاکی دیگر در این پرونده گفت: با دستگیری متهم، تعداد دیگری از خانم های جوان به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و در اظهاراتی کاملا مشابه بیان کردند که توسط سعید هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به رسیدگی ویژه به این نوع جرایم در معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: متهم با قرار قانونی و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

شکات اطمینان داشته باشند که تمامی اظهارات و هویت آن ها نزد پلیس و مقام قضایی کاملا محرمانه است، بنابراین از شکات احتمالی دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایت خود به  اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.