مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی: بازیکن سالاری را نمی پذیریم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این سوال که چرا این تیم در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور بازیکنان مطرحی جذب نکرده است، گفت: بازیکنی که خودش را از تیم بالاتر بداند، جایی در تیم ما ندارد.

به گزارش سهیل موزیک به نقل از ایرنا، عباس الیاسی امروز چهارشنبه در گفت وگو با رسانه ها افزود: بازیکنان تیم ما از باشگاه‌های دیگر لیگ، پیشنهادات بهتری داشتند و به این علت از تراکتورسازی رفتند.
وی اظهار داشت: سیاست باشگاه به صورت بالا به پایین در حال‌ تنظیم شدن است؛ سعی کردیم کادرفنی مان را با آرامش انتخاب کنیم؛ قراردادی سه ساله با توشاک بسته ایم و اگر به هدف خود که قهرمانی هم از جمله آنها است نرسیم، می‌توانیم هر زمان که خواستیم این قرارداد را فسخ کنیم.
وی اضافه کرد: قرارداد ما با ارطغرل ساغلام به گونه‌ای بود که اگر ۱۰۰ دلار از قراردادش باقی می ماند باید ۵۰۰ هزار دلار جریمه پرداخت می‌کردیم.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اخبار مربوط به پیوستن علی کریمی به این تیم نیز گفت: کریمی قرار بود از آلمان به ترکیه بیاید و به اردوی تراکتورسازی بپیوندد، اما زمانی که به ترکیه رسید، تلفن همراه خود را خاموش کرد.
وی درباره احتمال پیوستن این بازیکن به استقلال تهران، اظهار داشت: او برای پیوستن به تراکتورسازی با آقای زنوزی، مالک باشگاه توافق کرده بود. من اقدام او را یک عمل غیر حرفه‌ای می دانم.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره جذب مهدی ترابی نیز گفت: ترابی با تراکتورسازی قرارداد دارد. پس از جام جهانی با او تماس گرفتیم که بیاید و تکلیفش را مشخص کند؛ ترابی گفت‌ که یکی دو روز دیگر به باشگاه می‌آید اما خبر رسید که با پرسپولیس قرارداد بسته است. ما برای بررسی این موضوع مدارک لازم را به فدراسیون فوتبال می‌فرستیم.
وی ادامه‌ داد: یک سوال اینجا مطرح می‌شود، ترابی قرار بود به عنوان سرباز به تراکتورسازی بیاید،اما به عنوان دانشجو به پرسپولیس پیوست. ما روی مهدی ترابی حساب کرده بودیم.
تیم فوتبال تراکتورسازی، فصل قبل لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را با ۲ سرمربی به پایان برد؛ در نیم فصل نخست، هدایت تراکتورسازان را یحیی گلمحمدی به عهده داشت که در نیم فصل دوم جای خود را به ارطغرل ساغلام، سرمربی ترکیه ای، داد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز فصل گذشته فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور را با ۳۴ امتیاز و رتبه دهمی به پایان برد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.