* قرار بود تمرین تاکتیکی استقلال پشت درهای بسته برگزار شود اما وقتی شفر سرمربی استقلال متوجه شد که امروز روز خبرنگار است از مدیر رسانه ای استقلال خواست تمرین با حضور خبرنگاران برگزار شود.

* مربیان و بازیکنان استقلال با دیدن خبرنگاران امروز را به آنها تبریک گفتند.

حرکات موزون بازیکن تازه وارد استقلال + عکس

* پیش از آغاز تمرین کادر فنی جلسه ای با بازیکنان برگزار شد که این جلسه به مدت ۲۰ دقیقه طول کشید.

* الحاجی گرو بازیکن نیجریه ای و جدید تیم استقلال که امروز قراردادش را با استقلال امضا کرد برای نخستین بار در تمرین آبی پوشان شرکت کرد. این بازیکن مورد استقبال شفر و همچنین بازیکنان قرار گرفت.

* قبل از اینکه تمرین استقلال به طور رسمی آغاز شود وینفر شفر همه بازیکنان را دور هم جمع کرد و به خبرنگاران گفت که قصد دارد برای آنها صحبت کند. او در بخشی از صحبت هایش عنوان کرد که نمی دانسته چنین روزی به نام خبرنگار در ایران وجود دارد.

سرمربی استقلال در ادامه به بازیکنان اشاره کرد که آیا صحبتی دارند یا نه. پژمان منتظری و مهدی رحمتی به نمایندگی از بازیکنان برای خبرنگاران آرزوی موفقیت کردند. سپس دروازه بان استقلال از بازیکنان خواست که برای خبرنگاران حاضر در محل تمرین دست بزنند.

حرکات موزون بازیکن تازه وارد استقلال + عکس

* هنگامی که شفر برای خبرنگاران صحبت می کرد مهدی رحمتی با برخی از خبرنگاران شوخی می کرد.

* تمرین با گرم کردن بازیکنان زیر نظر بیژن طاهری آغاز شد و سپس بازیکنان به کارهای تاکتیکی پرداختند.

* پیش از آغاز تمرین ساشا پسر شفر ابتدا با اصغر حاجیلو سرپرست تیم صحبت کرد و سپس در وسط زمین با حسین حیدری بازیکن جوان آبی پوشان به گفت وگو پرداخت. در سوی دیگر وینفر شفر جلسه طولانی با روزبه چشمی برگزار کرد و سپس این بازیکن به تمرین اختصاصی پرداخت.

* پس از اینکه بازیکنان آیتم گرم کردن را پشت سر گذاشتند در وسط زمین بازی آقاوسط بدون توپ را انجام دادند که شور و حال خاصی به تمرین داده بود. نکته قابل توجه این که هر کسی که در وسط قرار می گرفت باید برای بازیکنان به حرکات موزون می پرداخت. اولین قرعه هم به نام الحاجی گرو افتاد و این بازیکن که برای نخستین بار در تمرین آبی پوشان شرکت می کرد از این آیتم خوشش آمده بود و به حرکات موزون پرداخت. از دیگر نکات قابل توجه این آیتم صمیمی شدن گرو با بازیکنان بود به طوری که آبی پوشان خیلی زود با او ارتباط نزدیکی پیدا کردند.

* زمانی که بازیکنان دست می زدند تا الحاجی گرو به حرکات موزون بپردازد سرمربی استقلال که در حال مصاحبه با خبرنگاران بود به یکباره با دیدن گرو به خبرنگاران گفت که یکی از تاکتیک های ساختن تیم همین کار است.

* از خبرنگاران حاضر در محل تمرین پذیرایی شد. همچنین وینفر شفر به کنار زمین آمد و عکس یادگاری با همه خبرنگاران و عکاسان انداخت.

* پس از گذشت ۴۵ دقیقه از تمرین از خبرنگاران و عکاسان خواسته شد به دلیل برگزاری تمرینات تاکتیکی محل تمرین را ترک کنند.

استقلال روز جمعه در هفته سوم لیگ برتر ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

حرکات موزون بازیکن تازه وارد استقلال + عکس

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.