بعد از اینکه استقلال نسبت به حضور در سوپرکاپ در تاریخ ۲۹ تیرماه بی اعتنایی کرد و در آن شرکت نکرد، سازمان لیگ رای به شکست شاگردان سرمربی استقلال و خبر از اهدای این جام به پرسپولیس داد.

هرچند باشگاه استقلال بعد از این مساله با انتشار دو نامه ارسالی به سازمان لیگ دال بر مخالفت با برگزاری این بازی در زمان تعیین شده به دنبال احقاق حق خود بود، اما کمیته انضباطی نیز با توجه به مدارک موجود رای به شکست استقلال داد و اعلام کرد آنها یک هفته بعد از این رای فرصت دارند تا اعتراض و مدارک خود را در این زمینه به کمیته استیناف ارائه کنند.

اکنون با گذشت دو هفته از زمان تعیین شده برای اعتراض استقلال به کمیته استیناف هنوز رای نهایی در این خصوص اعلام نشده است که گفته می شود دلیل آن عدم ارائه مستندات و اعتراض باشگاه استقلال است. علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در اینباره هفته پیش اعلام کرده بود: تا کنون پرونده ای در خصوص اعتراض باشگاه استقلال نسبت به رای کمیته انضباطی در مورد سوپر جام به کمیته استیناف ارسال نشده است. هنوز پرونده ای به دست ما نرسیده است تا آن را بررسی کنیم.

با توجه به اتمام مهلت کمیته انضباطی به استقلال برای ارائه مستندات و عدم بررسی آن در کمیته استیناف، اکنون پرسپولیسی ها در انتظار رای نهایی در این خصوص هستند تا تکلیف سوپرکاپ مشخص شود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.