دیر شروع کردیم اما نتیجه می‌گیریم/ والیبال با اسم‌ها بازی نمی‌کند

کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز معتقد است تمرینات تیمشان دیر شروع شده اما می‌توانند نتیجه بگیرند.

امیر حسینی کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز در گفت‌وگو با سهیل موزیک، در خصوص آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: وضعیت تیم بد نیست اما چیزی که مسلم است این می‌باشد که ما نسبت به حریفانمان در لیگ برتر، کارمان را خیلی دیر شروع کردیم و کارمان از این بابت سخت شده است.

وی ادامه داد: بیش از ۷۰ درصد ترکیب اصلی تیم نسبت به فصل قبل تغییر پیدا کرده است و به همین علت بازیکنان زیاد با هم هماهنگ نیستند. به طبع با مرور زمان و تمرینات اضافه می‌توانیم خودمان را به آمادگی لازم رسانده و مقابل حریفان نتایج خوبی را کسب کنیم.

کاپیتان شهرداری تبریز در خصوص تغییرات اساسی این تیم برای فصل جدید لیگ برتر تصریح کرد: نسبت به فصل قبل بازیکنان نامی، تیم را ترک کردند اما در والیبال اسم‌ها بازی نمی‌کنند. ترکیب تیم جوان و بومی شده و به طبع زمان لازم است تا بتوانیم به مرز آمادگی برسیم.

حسینی در رابطه با استایل بدنی‌اش گفت: من چندین سال است که با همین استایل بدنی بازی می‌کنم. تیم ملی و چندین حضور در مسابقات بین‌المللی من با همین استایل بدنی بوده و من هیچ مشکلی با این موضوع نداشتم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: مطمئنا کار ما نسبت به فصل قبل سخت شده است که به طبع ما این فصل انگیزه بسار زیادی داریم تا بتوانیم با بازیکنان جوان و بومی، نتایج خوبی را کسب کنیم. نمی‌توانم هیچ قولی دهم اما سعی می‌کنیم نتیجه در خور شان هواداران تیممان کسب کنیم.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.