پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ – ۰۶:۰۰

غلامرضا رمضانی

تهران (سهیل موزیک) – کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» که قرار است امروز، ۱۹ مهر، در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران شود، تداوم اکران فیلم‌های کودک در مراکز مختلف کانون پرورشی در سراسر کشور را بسیار تأثیرگذار دانست.

غلامرضا رمضانی که فیلمش در هفته ملی کودک در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران می‌شود، درباره تأثیرگذاری چنین فعالیت‌هایی بر سینمای کودک و نوجوان گفت: امیدوارم به این هفته بسنده نشود و فیلم‌های کودک و نوجوان در کتابخانه‌ها و مراکز مختلف کانون در سراسر کشور به صورت هفتگی اکران شوند.

وی با بیان اینکه با تغییرهایی که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایجاد شده است به عملکرد مثبت و تأثیرگذار کانون در حوزه سینمای کودک و نوجوان خوش‌‌بین هستم، اظهار کرد: کانون با این روند می‌تواند جایگاه اصلی خود را به دست بیاورد زیرا پایگاه اصلی سینمای کودک و نوجوان، کانون است.

این کارگردان سینما در پایان سخنان خود تأکید کرد: من همیشه علاقه‌مند به کانون بودم و ۴۰ سال است که با کانون مراوده دارم. کانون همیشه برای من موقر و متین بوده و جایگاه ویژه‌ای دارد.

رمضانی ادامه داد: هیچ‌وقت در مراوداتم با کانون به دنبال درآمدزایی نبوده‌ام بلکه تشخصی که کانون دارد برای من مهم است و این‌که مخاطبانش کودکان و نوجوانان هستند. این ضمانتی است برای سینمای ایران.

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.