دو زن بلافاصله به تماشای این نور عجیب ایستادند. دقایقی بعد نور نزدیک تر شد و درست به بالای سرشان رسید. گرمای بسیار زیاد آن شیء باعث شد هر دو زن احساس گرمای زیادی کنند اما ناباورانه به نور خیره و متوجه یک شیء الماس شکل شدند. آن ها که دیگر نمی توانستند گرمای طاقت فرسا را تحمل کنند، به سمت ماشین دویدند. درهای ماشین از داغی زیاد به سختی باز شد و به سرعت سوار شدند. در همین موقع صدای بالگردهایی به گوش رسید که در بالای شیء ناشناس می چرخیدند. آن شیء که حرکت کرد بالگردهای زیادی هم به دنبالش راه افتادند. با رسیدن این دو زن به خانه حال هر دو وخیم شد، تاول های زیاد روی پوست شان پدید آمد و به دلیل حالت تهوع شدید مدتی در بیمارستان بستری شدند. برای مدتی موهای سر و ناخن هایشان ریخت و این عوارض برای چندین سال ادامه داشت و باعث شد آن ها بیش از ۲۰ بار در بیمارستان بستری شوند.

آن دو خانم ماجرا را برای پلیس شرح دادند ولی هیچ کس توضیحی برای آن نداشت. تا مدتی در رسانه ها خاطره خود را بازگو می کردند و علیه دولت فدرال شکایت و درخواست غرامت کردند. تا این که چند سال بعد در نمایشگاه هوایی، خلبانی عملکرد بالگرد را توضیح می داد. این دو زن هم به نمایشگاه رفته بودند که خلبان توضیح داد سال ها پیش یک یوفو را تعقیب کرده است. آن دو از او تاریخ و مکان دقیق را پرسیدند و متوجه شدند که دقیقا با خاطره خودشان مطابقت دارد. به خلبان گفتند آن ها نیز آن شب در محل حضور داشتند و شاهد این پدیده بودند. خلبان بعد از شنیدن این حرف ها سکوت کرد و هیچ توضیح اضافه دیگری نداد.

آن ها دوباره جریان را برای روزنامه ها شرح دادند اما همچنان دولت و حتی خلبان مد نظر هیچ جواب قانع کننده ای برای این اتفاق نداشتند و همه ماجرا را منکر می شدند. این داستان با وجود تلاش زیاد رسانه ها و یوفولوژیست ها هرگز به نتیجه ای نرسید. آیا دولت آمریکا از وجود آن شیء با خبر بوده یا آن شیء یک وسیله سری ارتش بوده است یا یک سفینه فضایی؟

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.