درحالی که منتظر معرفی نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ کادیلاک XT۵ هستیم، سازندهٔ آمریکایی فعلاً در نمایشگاه شیکاگو یک پکیج اسپرت را برای این کراس اوور لوکس ارائه کرده است. این صرفاً یک پکیج ظاهری است که با استفاده از عناصر تاریک، نمای تهاجمی تری نسبت به نسخه های معمولی ایجاد کرده است. این پکیج در بیرون جلوپنجرهٔ مشکی براق، چراغ های جلو، دی لایت ها و راهنماهای LED، لنز شفاف چراغ های عقب، رینگ های آلومینیومی ۲۰ اینچی خاکستری رنگ و زیر پایی های جانبی را به همراه دارد. به گفتهٔ رئیس کادیلاک آقای «استیو کارلایل»، این پکیج اسپرت ویژگی های محصولات اسپرت جدید کادیلاک که برای اولین بار در مدل های XT۴ و XT۶ معرفی شد را برای XT۵ ارائه می کند.

این پکیج که برای تیپ های لاکچری و پریمیوم لاکچری قابل سفارش است، برای داخل XT۵ نیز پدال های اسپرت را به همراه دو ترکیب رنگ مختلف و تریم آلومینیومی همراه می آورد؛ بنابراین، XT۵ اسپرت از تمامی ویژگی ها و تجهیزات تیپ های لاکچری و پریمیوم لاکچری برخوردار است که ازجملهٔ برجسته ترین آن ها می توان به سیستم صوتی Bose با هشت بلندگو، گرم کن صندلی های جلو (به همراه تهویه در تیپ پریمیوم لاکچری)، گرم کن غربیلک فرمان اتوماتیک و ارتفاع قابل تنظیم درب برقی صندوق بار اشاره کرد.

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

این کراس اوور لوکس همچنین از نمایشگر هشت اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی با کارپلی و اندروید اتو هم برخوردار است درحالی که ناوبری و اینترنت ۴G LTE نیز برای آن قابل سفارش است. البته در تیپ پریمیوم لاکچری، ناوبری به صورت استاندارد ارائه می شود. در زیر کاپوت XT۵ اسپرت اما همچنان همان پیشرانهٔ ۳.۶ لیتری V۶ قرار گرفته که ۳۱۰ اسب بخار قدرت دارد و آن را از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ ها می رساند. قیمت پکیج اسپرت در تیپ لاکچری ۲۹۹۵ دلار و در تیپ پریمیوم لاکچری ۱۹۹۵ دلار خواهد بود. پذیرش سفارشات خرید کادیلاک XT۵ اسپرت مدل ۲۰۱۹ از بهار آینده آغاز می شود.

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.