عاملان فروش مشروبات الکلی تقلبی در اهر دستگیر شدند

رئیس دادگستری شهرستان اهر از دستگیری ۶ نفر عامل فروش مشروبات تقلبی در این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده این افراد در حوزه قضایی شهرستان در حال طی مراحل قضایی است.

به گزارش سهیل موزیک، به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمد علی نظری روز پنجشنبه در جلسه ستاد پیشگیری از جرم، با هشدار به افرادی که مخل امنیت عمومی بوده و به بهانه چهارشنبه آخر سال اقدام به آتش‌سوزی و ایجاد سر و صدای ناهنجار می‌کنند، اظهار داشت: اگر این افراد با سر و صدای ناهنجار مانع آرامش و آسایش شهروندان شوند، برخورد می‌کنیم.

وی تاکید کرد: انتظار داریم با فرهنگ‌سازی مناسب آداب و رسوم و آیین چهارشنبه آخر سال به نحو شایسته با برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری برگزار شود و به طور قطع مردم نیز از این برنامه‌ها استقبال می‌کنند.

نظری گفت: با هماهنگی انجام شده سارقانی که سابقه سرقت و جرم‌های خشن دارند مرخصی عیدی داده نخواهد شد و دستگاه‌های نظامی و انتظامی نیز با هماهنگی بیشتر و با برقراری گشت‌های ویژه در طول ایام نوروز در خدمت شهروندان خواهند بود.

رئیس ستاد پیگیری از وقوع جرم دادگستری اهر از برخورد قاطع با متخلفان و کم فروشان و افراد فرصت‌طلبی که در مسائل اقتصادی و توزیع مایحتاج ضروری مردم سنگ‌اندازی و خللی ایجاد کنند خبر داد و افزود: نماینده ویژه دادستان اهر همراه با گروه بازرسی و ستاد تنظیم بازار در کمترین زمان ممکن خارج از نوبت به این گونه تخلفات رسیدگی می‌کنند.

وی در ادامه از دستگیری فردی که اقدام و تهیه و توزیع روغن ماشین تقلبی می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد به جرم خود اعتراف کرده و پرونده‌اش مراحل قضایی را طی می کند.

نظری همچنین از دستگیری گروهی که اقدام به قاچاق دام می کردند، خبر داد و افزود: این افراد به صورت برنامه‌ریزی شده، دام‌ها را به قیمت نامتعارف خریده و برای خارج کردن از ایران به مناطق مرزی انتقال می دادند.

رئیس دادگستری اهر اظهار داشت: با همکاری دستگاه‌های مسوول تلاش می کنیم قاچاق دام با هماهنگی هیئت امنای میدان دواب و نظارت دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی و قضایی کمتر شود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.