دیدن رانندگان خشن و پرخاشجو در بزرگراه ها کاملاً معمول است مخصوصاً اگر در کالیفرنیا زندگی کنید این صحنه ها را چندین بار خواهید دید.

GasBuddy به تازگی مطالعه ای در این زمینه انجام داده و گفته می شود خشن ترین رانندگان آمریکایی در لس آنجلس حضور دارند. کالیفرنیا کاملاً در این لیست جا افتاده و پس از آن نیز شهر ساکرامنتو در رتبه ی سوم خشن ترین رانندگان قرار دارند. در رتبه های بعدی این لیست شهرهایی همچون سان فرانسیسکو و سن دیه گو هم دیده می شوند.

اگرچه کالیفرنیا به خاطر رانندگان عصبانی و خشن خود شناخته می شود اما چندین شهر دیگر از ساحل شهری آمریکا هم در بالای این لیست دیده می شوند. فیلادلفیا در رتبه ی دوم این لیست قرار داشته و در رتبه های چهارم و هفتم هم شهرهای آتلانتا و اورلاندو جای گرفته اند.

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

تکمیل کننده ی ۱۰ شهر اول آمریکا از نظر پرخاشگرترین و خشن ترین رانندگان شهرهای دیترویت، آستین، تگزاس و لاس وگاس هستند.

بنا به گفته ی GasBuddy، این رتبه بندی با استفاده از داده های به دست آمده از اپلیکیشن این شرکت انجام شده است. GasBuddy می تواند داده های جی پی اس و دیگر اطلاعات گوشی هوشمند راننده را جمع آوری کند. اگرچه هدف اصلی این سرویس بهبود مصرف سوخت خودرو است اما داده های آن می تواند برای تشخیص زمانی که عادت رانندگی بدی رخ می دهد هم استفاده شود.

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

این شرکت به عنوان بخشی از برنامه ی مطالعاتی خود نگاهی هم به داده های بزرگ ترین مناطق شهری داشته است. پس از آن تعداد عادات رانندگی بد از جمله سرعت بالا، کشیدن ترمزدستی و شتاب گیری سریع و خطرناک تخمین زده شده اند.

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

بدترین شهرها از نظر کشیدن ترمزدستی عبارت اند از فیلادلفیا، لس آنجلس و سان فرانسیسکو؛ اما سرعت زیاد به کرات در شهرهای سن دیه گو، اورلاندو و دیترویت دیده می شود. بیشترین میزان شتاب گیری سریع نیز در لس آنجلس، فیلادلفیا و لاس وگاس مشاهده شده است.

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

این مطالعه همچنین نشان داده که خشن ترین رویدادهای خودرویی در جمعه ها رخ می دهد. البته این موضوع خیلی جای تعجبی ندارد زیرا بسیاری از مردم پس از یک هفته ی کاری به خانه می روند تا از آخر هفته ی خود لذت ببرند.

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

معرفی شهرهایی که خشن ترین رانندگان را دارند

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای سهیل موزیک | دانلود آهنگ جدید با متن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.